Zajmujemy się konserwacją i naprawą płyt warstwowych. W swoim dorobku posiadamy kilkadziesiąt wykonanych projektów. Pomagamy realizować wyzwania wynikające z budowy i użytkowania obiektów wykonanych w technologii płyt warstwowych w zakresie od montażu do obsługi serwisowej po rozpoczęciu eksploatacji obiektu. Od 2020 roku działamy pod nazwą "Service Punkt", gdyż poprzednia nazwa "Eco Punkt" była często kojarzona z powstałymi eco punktami zbiórki odpadów niebezpiecznych.

 

Service punkt

Innowacyjne rozwiązania dla budownictwa przemysłowego

W dobie rosnącego zapotrzebowania związanego z estetyką niejednokrotnie już podczas procesu budowy, a następnie podczas eksploatacji powstają problemy, które trzeba szybko i skutecznie rozwiązać, niskimi nakładami finansowymi.

Service punkt

Skuteczne i szybkie rozwiązania

Copyright 2020 | Designed by Photo & Design

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

P.H.U. SERVICE PUNKT

41-300 Dąbrowa Górnicza

ul. Graniczna 116

tel. 666 355 533

biuro@servicepunkt.pl

ADRES

MENU

Zajmujemy się konserwacją i naprawą płyt warstwowych. W swoim dorobku posiadamy kilkadziesiąt wykonanych projektów. Pomagamy realizować wyzwania wynikające z budowy i użytkowania obiektów wykonanych w technologii płyt warstwowych w zakresie od montażu do obsługi serwisowej po rozpoczęciu eksploatacji obiektu. Od 2020 roku działamy pod nazwą "Service Punkt", gdyż poprzednia nazwa "Eco Punkt" była często kojarzona z powstałymi eco punktami zbiórki odpadów niebezpiecznych.

O FIRMIE